Doufat znovu / část 4.

Nešťastné manželství matky poznamenalo Everly Pennovou natolik, že sama zanevřela na lásku. To ale změní okouzlující Nolan Gates. Jenomže Nolan je učitel, a tudíž pro Everly absolutní tabu. Srdci ale nelze poroučet.

Main Author: Kasten, Mona, 1992-
Other Authors: Kellnerová, Jana
Format: Book
Language: Česky
Published: Praha : Dobrovský s.r.o., 2020
Series: Knihy Omega
Subjects:
Konspekt: 821.112.2-3
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Nešťastné manželství matky poznamenalo Everly Pennovou natolik, že sama zanevřela na lásku. To ale změní okouzlující Nolan Gates. Jenomže Nolan je učitel, a tudíž pro Everly absolutní tabu. Srdci ale nelze poroučet.
Everly Pennová nevěří na lásku. Celé roky musela přihlížet, jak její matka trpí otcovým násilnickým chováním. Zážitky z dětství ji natolik traumatizovaly, že se rozhodla nikdy nezamilovat. To se však změní, když potká Nolana Gatese. Nolan je okouzlující, inteligentní a sexy a je to jediný člověk, před nímž Everly může být sama sebou. Ale Nolan je její vyučující. Everly ví, že je pro ni absolutní tabu. A přesto je bezmocná proti pocitům, které v ní vyvolávají jeho slova. Noční rozhovory s ním jsou to jediné, co ji odvádí od temných myšlenek. Čím více času ubíhá, tím intenzivnější spojení mezi nimi je a tím více si Everly přeje překročit neviditelnou hranici, která ji od Nolana odděluje. Ale netuší, že za Nolanovým optimistickým přístupem k životu se skrývá jedno tajemství. A tohle tajemství může zničit jejich lásku ještě dříve, než začala...
Physical Description: 446 stran ; 21 cm
ISBN: 9788075857552